Jedálny lístok

Táto fotogaléria je prázdna.

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

Školská jedáleň – Materská škola

Školský rok 2019 / 2020

Poplatky za stravu

Desiata          0,36

Obed             0,85

Olovrant       0,24

Spolu               1,45 €

K stravnej jednotke sa pripočítava réžia  + 0,15          CELKOM   1,60

Dotácia pre deti predškolského veku je 1,20 €, zostatok uhrádza rodič v zálohovej  platbe  30,0 €.

Spôsob úhrady

Stravné sa uhrádza mesačne najneskôr do 15. v mesiaci

• Poštovou poukážkou
  • Bankovým prevodom –internetbankingom

Číslo účtu SK58 5600 0000 0011 1466 6008

Pri platbách bankovým prevodom žiadam uviesť  MENO a PRIEZVISKO DIEŤAŤA do správy pre prijímateľa – nie rodiča

Odhlasovanie zo stravy

Ohlasovanie detí : telefonicky na č.tel. 033 5590 257, alebo osobne v MŠ

Rodič, alebo zákonný zástupca je povinný odhlásiť dieťa zo stravy do 7,00 hod !

V prvý deň choroby dieťaťa je možné neodobratú stravu odobrať do obedára, ďalšie dni je potrebné dieťa odhlásiť.

Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Školská jedáleň zabezpečuje stravovanie pre deti MŠ od 3-6 rokov a pre zamestnancov MŠ.

Naša školská jedáleň realizuje aktivity odporúčané Ministerstvom školstva SR.

• Mlieko pre školy v Európskej únii – ŠKOLSKÝ MLIEČNY PROGRAM
  • ZDRAVÁ MLIEČNA VÝŽIVA
  • Národný program prevencie obezity
  • Výchova ku spoločenskému správaniu, zásadám správnej výživy, hygiene a kultúrnemu stolovaniu a pri odstraňovaní negatívnych stravovacích návykov detí

Pre školské stravovanie používame materiálno-spotrebné normy a receptúry vydané Ministerstvom školstva SR. Základnou požiadavkou a úlohou v školskom stravovaní je zachovať výrobu jedál a nápojov z čerstvých surovín, používať potraviny najvyššej kvality.

Na minimalizáciu zdravotných rizík pri výrobe jedál a nápojov v našom stravovacom zariadení používame e -model HACCP.

Cíferská Oľga, vedúca ŠJ